Hydraulický zvedák 2t - Automotive

VýrobceAutomotive
Kód produktu191820
Záruka24 měsíců
Vaše cena:302 Kč
250 Kč bez DPH
Dostupnost:Do 2 dnů u nás


Popis produktu: Hydraulický zvedák 2t - Automotive


Technické parametry:
  • Nosnost: 2t
  • Minimální výška: 181mm
  • Maximální výška: 297+48mm (stavitelná výška šroubem)
  • Rozměry základny: 88 x 92mm
  • Váha: 2,9kg
Návod k použití hydraulického zvedáku (panenky) Návod k použití hydraulického zvedáku (panenky)

Detailní popis:

Hydraulická panenka je určena pro zvedání břemen do maximální hmotnosti 2 tuny. Pro zajištění břemena po zvednutí a před započetím prací používejte přídavné podpěry. Panenku nikdy nepřetěžujte přes její jmenovitou nosnost. Zvedák je určen pouze pro zvedání a může být používán pouze na rovném podkladu s patřičnou nosností.

Během uskladnění udržujte píst hydraulické panenky ve zcela spuštěné poloze a neskladujte jej ve vlhku. Pokud dojde k potřísnění pístu, či panenky vodou dosucha je otřete a namažte olejem. Při zvedání vždy zajistěte břemena proti pohybu, či posunu. Pokud je potřeba otáčejte stavitelným šroubem v horní části zvedacího válce pro přiblížení sedla zvedáku k vozidlu, či břemenu.

Pro zvednutí břemene zasuňte zúženou část ovládací tyče do vypouštěcího ventilu, který otáčením tyče ve směru hodinových ručiček uzavřete. Poté umístěte zvedák pod vozidlo či břemeno do místa určeného výrobcem pro účel zvedání. Před zvedáním vsuňte ovládací tyč do objímky (držáku) na zvedáku. Poté pumpujte ovládací tyčí pro zvednutí břemena do požadované výšky.

Břemena se spouští vysunutím ovládací tyče z objímky zvedáku, zasunutím tyče do vypouštěcího ventilu a pomalým otáčením proti směru hodinových ručiček. Rychlost spouštění se ovládá rychlostí otevírání vypouštěcího ventilu.

Další výhody:

  • Tepelně zpracovaný stavitelný šroub umožňuje jemné nastavení výšky a maximální zdvih
  • Dvojitý bezpečnostní přepouštěcí ventil
  • Vroubkované, tepelně zpracované sedlo poskytuje velkou opěrnou plochu a bezpečné podepření
  • Široká robustní základna zajišťuje stabilitu a odolnost. Všechny silně namáhané body jsou zesílené pro zvýšení odolnosti a životnosti
Návod k použití hydraulického jeřábového zvedáku 2t
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!


K tomuto produktu zatím nebyl vložen žádný dotaz.
Nový dotaz
Loading...