Hydraulická rozpínací souprava nářadí 10t - Automotive

VýrobceAutomotive
Kód produktu331622
Záruka24 měsíců
Vaše cena:4 330 Kč
3 579 Kč bez DPH
Dostupnost:Do 2 dnů u nás


Popis produktu: Hydraulická rozpínací souprava nářadí 10t - Automotive


Technické parametry:
  • Zdvih pístu: 135mm
  • Váha 33,0kg
  • Rozpínací síla 10t
Návod k použití hydraulické rozpínací soupravy Návod k použití hydraulické rozpínací soupravy

Detailní popis:

Hydraulická rozpínací souprava s rozsáhlým příslušenství, které značně rozšiřuje použití sady je určená pro rozmanité práce při rovnání karosérií. Sada je uložena v praktickém kufru z umělé hmoty na masivních kolečkách pro snadnější manipulaci. Jedná se o kvalitní hydrauliku s dlouhou životností.

Pro snížení síly, jež je potřeba vyvinout, je nutné vždy centrovat zátěž. Rozpínací klín nikdy nezatěžujte tlakem, který odpovídá zatížení 0,5 tuny. Čerpadlo může být používáno v jakémkoliv náklonu od horizontály k vertikále. Vždy však dbejte na to, aby výstup hadice směřoval dolů.

Když není opravářský set používán, čerpadlo by mělo být skladováno s povoleným vypouštěcím ventilem. Čerpadlo může být použito s mnoha-směrnou pístnicí. To umožňuje mnoho variací napojení, některé z nich jsou znázorněny v návodu ve formátu PDF.

Před použitím je nutné spojit hydraulickou pístnici a čerpadlo hadicí a před čerpáním se ujistit, že jste bezpečně utáhli všechny spoje. Poté pevně uzavřete vypouštěcí ventil otočením ve směru hodinových ručiček. Vyviňte tlak v čerpadle pumpováním madla nahoru a dolů. K uvolnění tlaku povolte vypouštěcí ventil otočením v protisměru hodinových ručiček.


Schéma a obsah balení hydraulické rozpínací soupravy 10t:

Schéma a obsah hydraulické rozpínací soupravy
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!


K tomuto produktu zatím nebyl vložen žádný dotaz.
Nový dotaz
Loading...