Hydraulický válec 8t - Automotive

VýrobceAutomotive
Kód produktu196171
Záruka24 měsíců
Vaše cena:1 349 Kč
1 115 Kč bez DPH
Dostupnost:Do 2 dnů u nás


Popis produktu: Hydraulický válec 8t - Automotive


Technické parametry:
  • Nosnost: 8t
  • Minimální délka: 620mm
  • Maximální délka: 1100mm
  • Roztažení: 480mm
  • Váha: 13,0kg
  • Určeno pro rozpínání. Vratný pohyb pístu pouze hmotností břemena
Návod k použití hydraulického válce 8t Návod k použití hydraulického válce 8t

Detailní popis:

Hydraulický válec je součástí široké skupiny hydraulických zařízení, jako jsou lisy, zvedáky a manipulační technika. Použití hydraulických válců je velmi rozmanité a díky jejich vysoké nosnosti je možno použít i na zvedání velmi těžkých břemen, které však musí být po roztažení do požadované vzdálenosti, pomocí ovládací tyče, okamžitě zajištěny odpovídajícími přípravky s patřičnou nosností.

Hydraulický válec je možné použít i do systémů vlastní výroby vzhledem různým možnostem namontování a uchycení. Pro pomalé a bezpečné stažení pístu otočte ventilem jen částečně. Při uvolnění vypouštěcího ventilu z větší části bude náklad spuštěn velmi rychle.

Nezatěžujte hydraulický válec přes jeho jmenovitou nosnost. Přetížením můžete poškodit nebo zcela zničit toto zařízení. Tento hydraulický válec slouží pouze pro rozpínání ve vertikální (svislé) poloze. Jakmile dosáhne hydraulický píst maximálního vysunutí, přestaňte ihned pumpovat! Silný ráz by mohl poškodit tento hydraulický válec a ublížit vám nebo lidem ve vašem okolí.
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!


K tomuto produktu zatím nebyl vložen žádný dotaz.
Nový dotaz
Loading...