Hydraulický válec 8t dvojitá pumpa - Automotive

VýrobceAutomotive
Kód produktu238864
Záruka24 měsíců
Vaše cena:1 409 Kč
1 164 Kč bez DPH
Dostupnost:Do 2 dnů u nás


Popis produktu: Hydraulický válec 8t dvojitá pumpa - Automotive


Technické parametry:
  • Nosnost: 8t
  • Minimální délka: 620mm
  • Maximální délka: 1100mm
  • Roztažení: 480mm
  • Váha: 14,0kg
  • Určeno pro rozpínání. Vratný pohyb pístu pouze hmotností břemena
Návod k použití hydraulického válce 8t s dvojitou pumpou Návod k použití hydraulického válce 8t s dvojitou pumpou

Detailní popis:

Hydraulický válec s dvojitou pumpou bývá součástí hydraulických zařízení, jako jsou lisy, zvedáky a veškerá manipulační technika. Použití hydraulických válců je velmi rozmanité a díky jejich vysoké nosnosti 8 tun jej lze použít i na zvedání velmi těžkých břemen. Po roztažení do požadované vzdálenosti, pomocí ovládací tyče, musí být břemeno okamžitě zajištěno odpovídajícími podpěrami s patřičnou nosností.

Pro pomalé a bezpečné stažení pístu otáčejte ventilem jen částečně. Při uvolnění vypouštěcího ventilu z větší části bude náklad spuštěn velmi rychle. Hydraulický válec je možné použít i do systémů vlastní výroby vzhledem různým možnostem namontování a uchycení.

Hydraulický válec 8 tun s dovjitou pumpou slouží jen pro rozpínání ve vertikální (svislé) poloze. Nezatěžujte hydraulický válec přes jeho jmenovitou nosnost, protože přetížením můžete poškodit nebo zcela zničit toto zařízení. Silný ráz by mohl poškodit tento hydraulický válec a ublížit vám nebo lidem ve vašem okolí, proto jakmile dosáhne hydraulický píst maximálního vysunutí, přestaňte ihned pumpovat!
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!


K tomuto produktu zatím nebyl vložen žádný dotaz.
Nový dotaz
Loading...