Hydraulický zvedák převodovky 0,5t - Automotive

VýrobceAutomotive
Kód produktu770215
Záruka24 měsíců
Vaše cena:3 960 Kč
3 273 Kč bez DPH
Dostupnost:Do 2 dnů u nás


Popis produktu: Hydraulický zvedák převodovky 0,5t - Automotive

Uvedená cena platí do vyprodání skladových zásob


Technické parametry:
  • Nosnost: 500kg
  • Minimální výška: 1100mm
  • Maximální výška: 1900mm
  • Váha: 30,0kg
  • Rozměry: 570x570x1100mm
Návod k použití hydraulického zvedáku převodovek Návod k použití hydraulického zvedáku převodovek

Detailní popis:

Tento zvedák je přemístitelnou hydraulickou jednotkou. To je spolu s kompaktní konstrukcí, nízkou váhou, velkým zdvihacím rozsahem, rychlostí zvedání, vyměnitelnou připojovací částí, pevností a spolehlivostí vhodné pro široký rozsah použití.

Může být využíván při montáži a demontáži součástí a jiných břemen v dílně, garáži či autoservisu, které je potřeba zdvihnout nebo spustit. Je ideálním nástrojem pro využití v autoopravnách, mobilních garážích.

Pro zajištění bezpečnosti nezatěžujte zvedák více než je udávaná nosnost a vždy těžiště zvedaného předmětu centrujte na střed podpěrné plochy. Při manipulaci se zvedákem pod vozidlem se pod tímto nesmí nacházet žádná další osoba.

Mezi zvedák a vozidlo a mezi zvedák za podlahu je zakázáno vkládat jiné předměty (nástavce, mezikusy, podložky). Horizontální pohyb zvedáku se provádí pomocí pojezdových koleček.

Je výslovně zakázáno přesouvat břemeno na zvedáku! Pojezdová kolečka slouží pouze pro správné nastavení polohy zvedáku v dílně garáži či autoservisu. Po umístění břemene na podpěrnou plochu, zajistěte toto přiměřeným způsobem a zabraňte jeho sesmeknutí.

Břemeno nelze ponechat na zvedáku na delší dobu než nebytně nutnou k přesunutí předmětu ze zvedáku. Při delším ponechání břemene na zvedáku je nutné použít k tomu určené podpěry.

V případě práce s břemenem, které máte ve výši hlavy a výše, je potřeba použít ochrannou přilbu. Jakmile není zvedák zatížen, musí být podpěrná část spuštěna do nejnižší polohy.

Pohyblivé části udržujte namazané, aby jste je chránili před korozí. Pravidelně provádějte bezpečnostní prohlídky zvedáku, zaměřenou zejména na trhliny, praskliny ve svárech, únik hydraulického oleje apod.

Nerespektování uvedených pravidel může mít za následek poškození zdraví a majetku! Výrobek odpovídá normě EN 1494:2000 a zařízení splňuje požadavky na bezpečnost směrnice 98/37/EC vztahující se ke strojním zařízením.


Schéma hydraulického zvedáku převodovky 0,5t:

Hydraulický zvedák převodovky 0,5t Hydraulický zvedák převodovky 0,5t
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!


K tomuto produktu zatím nebyl vložen žádný dotaz.
Nový dotaz
Loading...