Řetězové zvedáky

Pro zvedání břemen výhradně ve svislém směru jsou určeny řetězové zvedáky, které mají mnohem vyšší nosnost než lanové zvedáky. Z hlediska bezpečnosti jsou háky vybaveny bezpečnostní pojistkou proti vyklouznutí břemene.

Funkce řetězových zvedáku je založena na principu kladkostroje, což znamená, že i s velmi malým vynaloženým úsílím lze zvedat i velmi těžká břemena jako jsou motory, převodovky a jiné části automobilů a strojů.

Řetězový zvedák 500kg - Automotive
Technické parametry: Nosnost: 500kg Zdvih: 3m Počet kladek: 1 Síla řetězu: 6mm Váha: 7,5kg Detailní popis: Řetězový zvedák s nosností 500kg je určen na zvedání těžkých břemen, jako jsou součásti osobních a nákladních automobilů (např. převodovky, motory) až do výšky 3 metry ve svislém směru. Velmi jednoduché použití a zvedání díky kladce a malé hmotnosti zvedáku. Sílu v tahu drží masivní 6 milimetrů silný řetaz. Tyto řetězové zvedáky jsou vhodné do garáží, autodílen a servisů, zkrátka kdekoliv, kde je potřeba zvedat objemná a těžká břemena. Před použitím zvedáku se vždy ujistěte...
1 893 Kč
skladem


Loading...