Benzínová sekačka Silver 51 BR Comfort, 3 v1

VýrobceAL-KO
Kód produktu463473
Hmotnost37.5 kg
Záruka24 měsíců
Vaše cena:8 990 Kč
7 430 Kč bez DPH
Dostupnost:na dotaz


Popis produktu: Benzínová sekačka Silver 51 BR Comfort, 3 v1

Prodej tohoto modelu byl ukončen! Jako alternetivu doporučujeme nový model benzínové sekačky Silver 51 BR - A Comfort 4 v 1 (model 2012) a Silver 520 BR Premium, 4 v 1 (model 2012)

Benzínová sekačka AL-KO Silver 51 BR Comfort má široký záběr a silný benzínový motor pro velké plochy. S mimořádně velkými zadními koly XXL a komfortním pohonem, který šetří vaše síly.

Technická specifikace:
 • Motor: Briggs&Stratton Series 650
 • Výkon motoru: 2,4 kW
 • Pro travní plochy do: 1 800 m2
 • Šířka záběru: 51 cm
 • Výška střihu: 30 - 80 mm
 • Nastavení výšky střihu: přední kola: jednotlivě, zadní kola: centrálně, 7 poloh
 • Obsah sběrného koše: 65 l
 • Pohon kol (pojezd): ano
 • Tělo sekačky: ocelový plech
 • Průměr kol (přední/zadní): 200/280 mm,zadní: kuličková ložiska
 • Hmotnost: 37,5 kg
benzínový motor travní plocha pohon kol sběrný koš ergonomické mulčování ukazatel naplnění nastavení výšky XL kola záruční doba šesti let
Detailní popis:
Benzínová sekačka Silver 51 BR Comfort je vybavena širokými koly, která šetří trávník a zajišťují optimální jízdní komfort. Náhon zadních kol zajišťuje velmi dobrý tah i ve vysoké trávě. Výšku sečení lze u sekačky AL-KO nastavit u předních kol jednotlivě, u zadních kol centrálně. Vyosené tělo bubnu sekačky umožňuje sečení trávníku až k okrajům. Podle potřeby je možné použít sekačku pro sečení nebo mulčování. Rukojeť sekačky Silver 51 BR je ergonomicky tvarovaná a tak zaručuje snadnou a bezpečnou obsluhu. Aerodynamické vedení vzduchu ve sběrném koši, zaručuje jeho optimální naplnění. Kontrolu naplnění indikuje ukazatel a díky speciálnímu tvaru koše jej snadno vyprázdníte.

široká kola Širší je lepší:
Nové, široké „obutí“ u modelů AL-KO Comfort šetří trávník a zajišťuje optimální jízdní komfort. Poháněná XXL zadní kola (∅ 280 mm) zajišťují velmi dobrý tah i ve vysoké trávě.
vyosený buben Ultimow - geniální konstrukce:
Vyosené těleso bubnu sekačky umožňuje sečení trávníků až k okrajům a ve spojení s aerodynamickým tvarem sekačky zabezpečí naplnění sběrného koše až po okraj i při vysoké nebo vlhké trávě.
ergonomická rukojeť Využité zkušenosti:
Ergonomicky tvarovaná rukojeť sekačky zaručuje práci bez únavy a snadnou obsluhu. Optimální bezpečnost přináší průběžný oblouk vypínače s možností uchopení oběma rukama.
ukazatel naplnění Ukazatel naplnění koše:
Koš má aerodynamické vedení vzduchu pro optimální naplnění. Automatický ukazatel informuje o jeho naplnění a díky speciálnímu tvaru koš vyprázdníte jednoduše a beze zbytků.
sečení nebo mulčování Podle přání seče nebo mulčuje:
Mulčovací klín nasadíte jednoduše bez nářadí a jemně posečená tráva je jako přírodní hnojivo zapracována do trávníku.
sběrný koš Perfektní sběrný koš:
Dokonalá aerodynamika umožňuje naplnění sběrného koše až po okraj a rovněž perfektní sestřih trávníku - zejména vlhkého.
Maximální sklon terénu:
Všechny sekačky AL-KO lze použít na svazích o sklonu 15 stupňů dlouhodobě, na svazich o sklonu 20 stupňů pouze krátkodobě.

Použití sekačky:
sekačka AL-KO 51 BR

Co je mulčování?

Mulčování je ekologická likvidace trávy a plevele. Travní porost je speciálně tvarovanými noži rozemlet na drobné kousky, které jsou jako přírodní hnojivo zapracovány do trávníku. Při tomto způsobu údržby travních ploch tak odpadá starost kam s travním odpadem.
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!


K tomuto produktu zatím nebyl vložen žádný dotaz.
Nový dotaz
Loading...