Jídelní příbor Amor - 24 díl. soupr. pro 6 os.

VýrobceTONER
Kód produktu798526
Záruka24 měsíců
Vaše cena:1 234 Kč
1 020 Kč bez DPH
Dostupnost:Do 2 dnů u nás


Popis produktu: Jídelní příbor Amor - 24 díl. soupr. pro 6 os.

Jídelní příbor AMOR Toner se řadí do cenově dostupné linie jídelních příborů Toner a je vhodný pro každodenní používaní jak v domácnostech, tak i v gastronomických zařízeních. Sada jídelního příboru AMOR Toner se skládá z 24 dílů a je určena pro 6 osob. Jídelní příbor AMOR má jemný moderní design, konec rukojeti je širší a při troše fantazie rukojeť jídelního příboru AMOR připomíná srdce.

Vysoce kvalitní, leštěné nerezové příbory Toner AMOR jsou vyrobené z nerezové oceli 18/0. Ocel 18/0 je vysoce kvalitní chromová ocel s obsahem chromu 18% - materiál je tvrdší s možností dosažení tmavšího tzv. kovového lesku, avšak k jídelním příborům Amor přistupujeme spíše jako k modelu z chromniklového nerez materiálu - tzn. síla materiálu lžic a vidliček je 2 mm, nožů 7 mm a kávové lžičky 1,5 mm. Finální opracování je kuličkování Záruka na příbor je 5 let. Baleno DBP - 3D - jedná se o luxusnější dárkové balení.

Sada příboru AMOR Toner obsahuje:
  • 6 kusů jídelních vidliček

  • 6 kusů jídelních lžic

  • 6 kusů jídelních nožů

  • 6 kusů malých lžiček

jídelní příbor Amor toner
Ilustrativní obrázek: Detail jídelního příboru Amor Toner


Kuličkování je technologie sloužící k zvyšování mechanických vlastností (životnost, korozní praskání, povrchová tvrdost). Využívá se hlavně tam, kde stav povrchové vrstvy má důležitou roli v životnosti celého výrobku.
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!


K tomuto produktu zatím nebyl vložen žádný dotaz.
Nový dotaz
Loading...