Jídelní příbor Elegance - 24 díl. soupr. pro 6 os.

VýrobceTONER
Kód produktu377357
Záruka24 měsíců
Vaše cena:1 278 Kč
1 056 Kč bez DPH
Dostupnost:Do 2 dnů u nás


Popis produktu: Jídelní příbor Elegance - 24 díl. soupr. pro 6 os.

Jídelní příbor ELEGANCE Toner se řadí do oblíbené linie jídelních příborů Toner a je vhodný pro každodenní používaní jak v domácnostech, tak i v gastronomických zařízeních. Sada jídelního příboru ELEGANCE Toner se skládá z 24 dílů a je určena pro 6 osob. Jídelní příbor ELEGANCE, jak už název napovídá, zaujme hlavně elegantním vzhledem.

Vysoce kvalitní, leštěné nerezové příbory Toner ELEGANCE jsou vyrobené z nerezové oceli 18/0. Ocel 18/0 je vysoce kvalitní chromová ocel s obsahem chromu 18% - materiál je tvrdší s možností dosažení tmavšího tzv. kovového lesku. Síla materiálu u příborů Lido se pohybuje u lžic a vidliček od 1 - 1,5mm, u nože(rukojeť) 3 - 4 mm. Finální opracování (leštění) u příboru Lido je kuličkování. Záruka na příbory je 5 let. Baleno DBP - 3D - jedná se o luxusnější dárkové balení.

Sada příboru ELEGANCE Toner obsahuje:
  • 6 kusů jídelních vidliček

  • 6 kusů jídelních lžic

  • 6 kusů jídelních nožů

  • 6 kusů malých lžiček


jídelní příbor elegance toner
Ilustrativní obrázek: Detail - jídelní příbor Elegance Toner


Kuličkování je technologie sloužící k zvyšování mechanických vlastností (životnost, korozní praskání, povrchová tvrdost). Využívá se hlavně tam, kde stav povrchové vrstvy má důležitou roli v životnosti celého výrobku.
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!


K tomuto produktu zatím nebyl vložen žádný dotaz.
Nový dotaz
Loading...