Jídelní příbor Rustikal - 24 díl. soupr. pro 6 os.

VýrobceTONER
Kód produktu127146
Záruka24 měsíců
Vaše cena:2 885 Kč
2 384 Kč bez DPH
Dostupnost:Do 2 dnů u nás


Popis produktu: Jídelní příbor Rustikal - 24 díl. soupr. pro 6 os.

Sada jídelního příboru RUSTIKAL Toner se skládá z 24 dílů a je určena pro 6 osob. Jídelní příbor RUSTIKAL Toner se řadí do speciální linie jídelních příborů Toner a je vhodný pro náročného a stylového zákazníka, který dává přednost dřevu a přírodním věcem. Jídelní příbor RUSTIKAL má zajímavý design, který se vymyká běžnému standardu. Rukojeť příboru je vyrobena z ušlechtilého dřeva (lignamon).

Příbory Toner RUSTIKAL jsou vyrobené z vysoce kvalitní potravinářské chromniklové oceli 18/10 s obsahem chromu 18% a niklu 10%. Síla materiálu u jídelních příborů 18/10 je obvykle u lžic a vidliček 2,2 - 2,5 mm, u nožů 5 - 6 mm a u lžiček 1,8 mm. Charakteristickou vlastností tohoto materiálu je nemagnetičnost a odolnost vůči korozi. Finální opracování u příboru Rustikal je leštění do vysokého lesku. Záruka je 5 let. Baleno DBP - jedná se o luxusnější dárkové balení.

Sada příboru RUSTIKAL Toner obsahuje:
  • 6 kusů jídelních vidliček

  • 6 kusů jídelních lžic

  • 6 kusů jídelních nožů

  • 6 kusů malých lžiček


  • Lignamon je českým výrobkem, který je zajímavou alternativou pro drahá a velmi těžko dostupná dřeva exotických dřevin. Lignamon je produktem zušlechťování dřeva speciální chemickou a tlakovou úpravou. Při této úpravě dochází ke zvýšení hustoty původního dřeva, zlepšení estetické hodnoty a zvýšení mechanické pevnosti. Ve výrobě se lignamon osvědčil jako vhodná záměna exotických dřevin, například ebenu a granadilu.

    jídelní příbor Rustikal toner
    Ilustrativní obrázek: Detail jídelního příboru Rustikal Toner
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!


K tomuto produktu zatím nebyl vložen žádný dotaz.
Nový dotaz
Loading...