Jídelní příbor Korint - 24 díl. soupr. pro 6 os.

VýrobceTONER
Kód produktu831638
Záruka24 měsíců
Vaše cena:594 Kč
491 Kč bez DPH
Dostupnost:Do 2 dnů u nás


Popis produktu: Jídelní příbor Korint - 24 díl. soupr. pro 6 os.

Jídelní příbor KORINT Toner se řadí do ekonomické linie jídelních příborů Toner a je vhodný pro každodenní používaní jak v domácnostech, tak i v gastronomických zařízeních. Sada jídelního příboru KORINT Toner se skládá z 24 dílů a je určena pro 6 osob. Jídelní příbor KORINT svým designem evokuje starověkou řeckou architekturu.

Vysoce kvalitní, leštěné nerezové příbory Toner KORINT jsou vyrobené z nerezové oceli 18/0. Ocel 18/0 je vysoce kvalitní chromová ocel s obsahem chromu 18% - materiál je tvrdší s možností dosažení tmavšího tzv. kovového lesku. Síla materiálu u příborů Korint se pohybuje u lžic a vidliček od 1 - 1,5mm, u nože(rukojeť) 3 - 4 mm. Finální opracování u příboru Korint je kuličkování. Záruka 5 let. Baleno DBS - jedná se o jednodušší kartonové dárkové balení.

Sada příboru KORINT Toner obsahuje:
  • 6 kusů jídelních vidliček

  • 6 kusů jídelních lžic

  • 6 kusů jídelních nožů

  • 6 kusů malých lžiček

jídelní příbor Korint toner
Ilustrativní obrázek: Detail jídelního příboru Korint Toner


Kuličkování je technologie sloužící k zvyšování mechanických vlastností (životnost, korozní praskání, povrchová tvrdost). Využívá se hlavně tam, kde stav povrchové vrstvy má důležitou roli v životnosti celého výrobku.
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!


K tomuto produktu zatím nebyl vložen žádný dotaz.
Nový dotaz
Loading...