Konvice Brita Elemaris XL METER bílá

VýrobceBrita GmbH
Kód produktu379284
Záruka24 měsíců
Vaše cena:1 199 Kč
991 Kč bez DPH
Dostupnost:na dotaz


Popis produktu: Konvice Brita Elemaris XL METER bílá

Filtrační konvice Elemaris XL METER Brita účinně snižuje obsah chlóru, vodního kamene, organických nečistot, těžkých kovů a některých pesticidů, zároveň však zachovává pevné částice vápníku a hořčíku ve vodě. Filtrační konvice Elemaris XL METER tak přispívá k lepší chuti a vůni přefiltrované vody.

Filtrační konvice Brita zaujmou stylovým a moderním designem. Filtrační konvice Elemaris XL METER jsou vzhledem ke svému většímu objemu vhodné do kanceláří a rodin. Pohodlné plnění jednou rukou zajišťuje unikátní automatické průtočné víčko. Objem vody je značen ryskami na konvici. Filtrační konvice Elemaris XL METER mají měkké ergonomické držadlo a protiskluzové dno, které zajistí jistý úchop a stabilitu na stole.

O účinnou filtraci se starají nové filtrační patrony Brita se čtyřstupňovou filtrací pro snížení tvrdosti vody. Jedinečný systém Maxtra FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro nejlepší výsledky. Výsledkem použití filtrační konvice je osvěžující a chutná voda, lepší chuť a výraznější aroma kávy a čaje.

Na filtrační konvici se nachází nový inteligentní elektronický indikátor výměny filtrační patrony Brita METER, který určuje optimální datum výměny patrony měřením 3 způsoby - dobou používání filtru, tvrdostí vody a množstvím přefiltrované vody. Filtrační konvici lze mýt v myčce nádobí (s výjimkou víčka s počitadlem Brita Meter ).

Technické údaje: Filtrační konvice Brita Elemaris XL METER
Objem přefiltrované vody: 2,2 l
Celkový objem: 3,5 l
V ceně: 1 filtrační patrona Maxtra

Šířka / hloubka / výška (cm) = 26,7 / 15,4 / 27,7.

Filtrační konvice obsahuje certifikát pravosti.
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!


K tomuto produktu zatím nebyl vložen žádný dotaz.
Nový dotaz
Loading...