Autoklempířské nářadí

Autoklempířské nářadí je určeno pro opravy karoserií osobních a nákladních automobilů a vyniká především v místech, kde není možnost napájení. V sortimentu naleznete hydraulické rozpínací soupravy pro rozpínání, stačování, zvedání a natahování karoserií jak v horizontálním tak i vertikálním směru.

Dále nabízíme klempířské sady kladívek a kovadlinek pro jemnější a dokončovací práce na karoseriích vozidel. Klempířské sady bývají zpravidla uloženy v plastovém kufříku pro snadnou přenositelnost a bezpečné uložení během přepravy.

Autoklempířská sada 7ks - Automotive
Produkt obsahuje rozšířenou galerii fotek!
Technické parametry: sada 7 dílů sada obsahuje 3 kladívka a 4 kovadlinky vše uloženo v platovém kufříku Detailní popis: Sedmidílná univerzální souprava autokarosářského nářadí je určená zejména na autoklempířské práce a opravy karoserií všech typů osobních a užitkových vozidel. Veškeré příslušenství sady je umístěno v plastovém kufříku pro snadný a bezpečný přenos. Autoklempířská sada obsahuje 3 kladívka různých tvarů pro vyklepávání karoserií všech druhů. Hlavy autoklempířských kladívek mají čtvercový, kruhový, kuželový a obdélníkový tvar umožňující vyklepání...
779 Kč
skladem


Loading...