O firmě


Vážení zákazníci,

vítáme Vás v internetovém nákupním centru AAAobchod, které nabízí širokou nabídku zboží. Mezi hlavní oddělení patří Dílna – Stavba – Nářadí, kde naleznete kompletní sortiment nářadí a vybavení pro dílnu, garáž, strojírenské provozy, autoservisy, autodílny, stavbu a domácí kutily. Oddělení Domácnost – Nádobí – Bydlení nabízí bohatou nabídku nádobí a kuchyňských potřeb do domácností a gastronomických zařízení. V oddělení nazvaném Elektro – Audio – Foto naleznete veškerou elektroniku významných výrobců světa. Pro práci a relaxaci na zahradě máme oddělení Zahrada – Zahradní technika, kde je možné nakoupit motorovou, elektrickou a aku zahradní techniku, zahradní nářadí, pomůcky a nábytek. Posledním významným oddělením je Počítače – IT – Kancelář s výpočetní technikou.

Cílem snahy všech lidí, kteří se na chodu internetového obchodu AAAobchod.cz podílejí, je spokojenost zákazníka. Preferujeme vstřícnost a osobní přístup k zákazníkovi, kterému se tak dostává profesionální péče. Zboží je v našem obchodě třízeno tak, aby každý produkt nalezl rychle bez chaotického tápání. Na obchodě neustále pracujeme a snažíme se, aby zákazník našel to, co hledá a získal informace, které potřebuje znát.

Firma Lipis - Jiří Houdek, která je provozovatelem internetového nákupního centra AAAobchod.cz, byla založena v roce 2005. Od tohoto roku si firma buduje vlastní obchodní zázemí, které je nyní již možné efektivně využívat. Firmu tvoří mladý 7-mi členný tým lidí a několik externích spolupracovníků, kteří společnými silami usilují o dobré jméno firmy a o úspěch na internetovém trhu.

Historie firmy:

2005-2006 – Spuštění internetového obchodu AAAobchod.cz. Během roku dochází k prvnímu rozšiřování sortimentu a získávání zkušeností. První vzhled obchodu je spíše prozatímní nutností. Je pracováno novém osobitém vzhledu.

2006-2009 – Internetový obchod získává nový slušivější kabát, který na tehdejší dobu patří ke zdařilejším. Funkce obchodu odpovídají tehdejšímu trendu. Nejen vzhledem, ale také dalším rozšiřováním sortimentu si obchod získává stálou klientelu. Každý rok však znamená stárnutí obchodu a oslabování pozice proti konkurenci. Začíná vývoj vlastního informačního systému a do firmy přichází noví lidé. Firma se stěhuje do nových vlastních prostor, kde je možný další rozvoj. Kanceláře a skladové prostory znamenají zásadní posun ve vývoji firmy. Pracuje se na inovaci internetového obchodního centra AAAobchod.cz. Vzhled ani funkce stávajícího obchodu již neodpovídají požadavkům zákazníků v roce 2009. Vzhled, struktura i vlastní informační systém je vyvíjen zcela nově.

Listopad 2009 – Nový internetový obchod AAAobchod.cz je spuštěn. Nový vzhled, nové funkce, nové možnosti pro zákazníka. Nová struktura zboží umožňuje snadnější orientaci a lépe tak zákazníka dovede k cíli. Přístup k informacím je snadnější a rychlejší. Během následujícího roku 2010 se vývoj nezastaví a obchod bude nadále vylepšován.

Rádi přijmeme Vaše náměty a připomínky na zlepšení obchodu AAAobchod.cz, kontaktní formulář. Chcete-li se dozvědět více, můžete navštívit naši firemní prezentaci www.lipis.cz


Sídlo firmy Lipis, expediční sklad v Lipách

 

Loading...